Povinná revize (kontrola) kotle Atmos

Kód: 48
Akce Novinka Tip
Značka: Atmos
1 199 Kč
Skladem

Revize (kontrola) kotle Atmos. Topíte-li kotlem na pevná paliva od 10 do 300 kW, pak je potřeba zajistit jeho pravidelnou kontrolu 1× za 3 roky (zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Revize (kontrola) kotle Atmos. Topíte-li kotlem na pevná paliva od 10 do 300 kW, pak je potřeba zajistit jeho pravidelnou kontrolu 1× za 3 roky (zákon č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší). 

POVINNÁ REVIZE (KONTROLA) KOTLE NA TUHÁ PALIVA Atmos

Při kontrole zkoumá revizní technik kompletně celý kotel, jeho celistvost a těsnost, řídicí jednotku, regulátor, zatápěcí a čistící  klapky, havarijní termostat, ale třeba i to, co a jak se v kotli spaluje. Během prováděné kontroly revizní technik poskytne další poradenskou a konzultační činnost. Například poradí, jak ušetřit nebo jak zajistit, aby kotel nekouřil více, než je nutné.

Po revizi neboli kontrole Vašeho kotle Rojek dostanete o tomto odborném úkonu doklad. Ten je pro Vás důležitý především proto, že kdyby došlo k havárii, prokážete se potvrzením u pojišťovny. Pokud byste doklad o provedené kontrole neměli, mohli byste mít problém s pojistným plněním, rovněž platí i při případné záruční opravě kotle.

Od září 2024 MŽP poskytne dotace také na výměnu všech kotlů na pevná fosilní paliva (uhlí, koks)

Dotace bude možné nově čerpat na výměnu všech kotlů pouze na pevná fosilní paliva (uhlí, koks) bez ohledu na třídu kotle (bez třídy, 1, 2, 3, 4, 5 ). 

Kombinovaných kotlů např. na dřevo a uhlí se to ale netýká!

Samozřejmě platí to, že o výměně kotle rozhoduje vždy oprávněná osoba, na základě provedené kontroly kotle podle zákona o ochraně ovzduší.


Cena za dopravu je účtována dle skutečně najetých kilometrů. Cena dopravy technika ke kotli se účtuje 9 Kč / 1 km

Pro objednání volejte technika: 724 544 790 • e-mail: dusek@elektromaterialy.cz